Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 352

Skąd: Żeromskiego

PostWysłany: Nie 13:28, 25 Wrz 2005    Temat postu: 2 kolejka 15 sezonu

jak dla mnie tragiczna ... pogrom okazał sie nie tyle bolesny co zawstydzający ... pora wywalić chyba połowe składu :/

PostWysłany: Nie 13:37, 25 Wrz 2005    Temat postu:

no ja dostałem 7:2 ... ehhh potrzeba pieniedzy i pomyslu na zespol bo takowego chwilowo nie ma :/

Zieziór
Jurand

Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 419

PostWysłany: Nie 15:22, 25 Wrz 2005    Temat postu:

No ja wygrałem 4:0 ale widać sędzia był przekupiony bo wlepił mi 3 żółte i jedną czerwoną kartę zupełnie niesłusznie Smile

Paweeł
Mazur

Posty: 191

Skąd: Unima

PostWysłany: Nie 17:03, 25 Wrz 2005    Temat postu:

Po wielkich męczarniach wygrałem pierwszy mecz w tym sezonie 1-0. Zwycięską bramkę zdobyłem dopiero na kwadrans przed końcem. W meczu drużyna nie wykorzystała dwóch rzutów karnych. Teraz pozostaje liczyc na lepszą formę i lepszą skutecznośc w kolejnych meczach.Smile

PostWysłany: Nie 20:37, 25 Wrz 2005    Temat postu:

3:2 w plecy grając norwegią ... Prawie osiwiałem oglądając mecz . Ale jedno trzeba przyznać . Walka trwała na każdym metrze boiska i do ostatniej minuty a w końcówce zamknęliśmy rywala na jego połowie Very Happy

wałek
Melina

Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 263

Skąd: samo centum było kiedyś, teraz wieś

PostWysłany: Nie 23:10, 25 Wrz 2005    Temat postu:

A u mnie luzik 3:1 do przodu. Narazie to tyle ze zwycięstw, bo teraz trafiają się spadkowicze z VI ligi i niezłe drużyny środka.

lord_qqu
Pampeluna

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 10

Skąd: Szczytno

PostWysłany: Pon 0:06, 26 Wrz 2005    Temat postu:

Moj zespoł "Pampeluna Szczytno" wygrała juz drugi mecz takim samym wynikiem 4:1 , jestem zadowolony ze skutecznosci, tylko niepotrzebnie tracimy głupie bramki

PostWysłany: Pon 0:40, 26 Wrz 2005    Temat postu:

pilkarzom VU z cala pewnoscia przyswiecala dzis maksyma "bij mistrza"... wynik 5:1 jakim zakonczyl sie mecz przeciwko Czarnym z Warszawy to na pewno ogromny sukces pilkarzy. kolejna warta pochwalenia sie sprawa to fakt w tymze meczu udalo nam sie wyciagnac zadow (wys) poziom pomocy co bylo 21 wynikiem w 6 ligach w tej kolejce... na przypomne ponad 8 000 zespolow

Gaarp
Wujkowie

Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 244

Skąd: Niepodległości

PostWysłany: Pon 11:56, 26 Wrz 2005    Temat postu:

Heeej, nie ma mojego wpisu, chociaż go tu umieszczałem Confused No ale moge napisać jeszcze raz:
Udało nam się wygrać 6:0 na własnym stadionie. Hatczteropakiem popisał się niezawodny Krzysztof Smolik, po którym nie widać śladu niedawnej kontuzji Very Happy Trochę niepokoi mnie, że w moim zespole, pomimo całkiem dobrych snajperów bramki strzela właśnie wspomniany Smolik i obrońcy na spółkę z pomocnikami. Mój najlepszy zawodnik obją prowadzenie w klasyfikacji strzelców z 6 bramkami na koncie. Oby tak dalej Smile

matylda
Szczytno Utd

Posty: 107

Skąd: Przemysłowa

PostWysłany: Pon 14:49, 26 Wrz 2005    Temat postu:

heh sory ze tak długo nie pisałem ale jakoś tam mało czasu ostatnio.. Razz no ale juz opowiadam Smile dwa zwycięstwa w lidze po 4-0 Smile ale puchar juz nie dla mnie Razz gram wreszcie rezerwami Very Happy wiec bedziemy sie bić w PZS juz troche bardziej wyrównanymi składami zwłaszcza ze moje rezerwy nie są najmocniejsze Razz pozdro

dyzma
Voltić

Posty: 102

Skąd: Piłsudskiego

PostWysłany: Pon 18:26, 26 Wrz 2005    Temat postu:

U mnie było gorąco, bardzo gorąco, typowy mecz walki. Jak to kiedys bywało na treningu, kto pierwszy strzeli ten wygrywa Very Happy na początku drugiej połowy strzeliłem Laughing i juz tak zostało 1:0 końcówka na stojąco Cool Gramy dalej Razz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hattrick szczytno Strona Główna -> Ligowe boje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)