Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 221

Skąd: Piekło

PostWysłany: Nie 17:28, 18 Wrz 2005    Temat postu: 1 kolejka 15 sezonu

Ferenga Utd. nie przykładając się zbytnio Wink pewnie zdobył 3 punkty . Mimo takich przeciwności jak czerwona kartka dla rozgrywającego i prowadzenie gości w pierwszych minutach dali my radę Very Happy . Indywidualnie pokazał się Longin Matelski strzelając trzy bramki . Są to jego pierwsze VI-ligowe trafienia Exclamation

No i trwa zwycięska passa która jednak w środę zostanie brutalnie przerwana przez Prasnala i kolegów z FC Swistaki Confused
Mimo tego ...

Drużyna jest niepokonana w 16 ostatnich meczach i zwycięska w 16 spotkaniach z rzędu !!!

matylda
Szczytno Utd

Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 107

Skąd: Przemysłowa

PostWysłany: Nie 20:04, 18 Wrz 2005    Temat postu:

ymmm wygrałem w sumie najsilniejszą (oprucz mojej) druzyna w naszej lidze 4-0 na wyjździe! dobrze rozpoczęty sezon ... czas zacząć marsz po awans ;]

wałek
Melina

Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 263

Skąd: samo centum było kiedyś, teraz wieś

PostWysłany: Nie 22:21, 18 Wrz 2005    Temat postu:

No moje chłopaki też wygrali (2:0), choć przyszło to okupić dwoma kontuzjami podstawowych zawodników. Rywal nie był wymagający a prezes tej ekipy gdzieś daleko w słonecznym Pierduzalem czy jakoś tak. Twisted Evil

Zieziór
Jurand

Posty: 419

Skąd: Żeromskiego

PostWysłany: Pon 0:58, 19 Wrz 2005    Temat postu:

U mnie 4:0 na picu z drugim beniaminkiem. Nie był zbyt wymagający ale wykosił mi jednego z obrońców Sad
No ale nic, jak narazie 14 bez porażki...

k0nik
Gwardia

Posty: 352

PostWysłany: Pon 10:39, 19 Wrz 2005    Temat postu:

3:2 grając norge ... nienajgorzej ale z taka forma co mam licza sie punkty Smile

PostWysłany: Wto 16:13, 20 Wrz 2005    Temat postu:

u mnie zwyciestwo z outsiderem 6-0. i to byla chyba jedna z niewielu druzyn w moim zasiegu reszta zespolow mnie raczej zmiecie. kolejny meczyk gram z kolesiem ktory wyciaga w HatStats w granicach 140pkt. w sobote ide do Kosciola zapalic swieczke, poloze obrazek jakiegos swietego w niedziele rano przy komputerze i zagram kontre...

crcerror
Unima

Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 30

Skąd: Unima

PostWysłany: Wto 19:29, 20 Wrz 2005    Temat postu:

ja przegralem 0:2. Rywal miał obrone że ho ho. A ja gram bez wzmocnień od ponad sezonu. w rewanżu nie dam mu szans

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hattrick szczytno Strona Główna -> Ligowe boje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)