Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 636

Skąd: Unima

PostWysłany: Nie 11:06, 12 Wrz 2010    Temat postu: 5 kolejka - 31 sezonu

1 - 0 do przodu Cool 10 pkt 2 miejsce Smile a co lepsze od 1 do 4 miejsca wszyscy maja po 10 pkt Twisted Evil

Gaarp
Wujkowie

Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 244

Skąd: Niepodległości

PostWysłany: Nie 11:29, 12 Wrz 2010    Temat postu:

Moi zgodnie z planem wygrali 6-0. Cieszy czyste konto i sześć goli - może się przydać przy awansie. Do tego czyste, mazurskie niebo i żadnych kartek i kontuzji:) Na razie 2. miejsce, 12 pktów, 3 pkty straty do lidera. Trzeba gonić, gram z nim za 2 i 3 tygodnie i oba mecze będę musiał wygrać. Za tydzień mecz z frajerem. Koleś ma porządny skład, ale w meczu z obecnym liderem 3 tygodnie temu wystawił jakiś szlam i dał sobie wbić 9 goli, przez co mocno obniżył moje szanse na awans przy równej liczbie punktów. W ten weekend z kolei wystawił wszystko, co miał najlepszego ale i tak dostał w czapę. Dobrze mu tak, niech spada do VII ligi.

Kes
Voltic Utd

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 1059

Skąd: Lanca

PostWysłany: Nie 22:05, 12 Wrz 2010    Temat postu:

Seria meczy z botami wciaż trwa. Tym razem wygrałem "tylko" 6:0. Grały rezerwy bo lepszych zawodników chciałem zachować na Puchar Deyny... i wtedy sie obudziłem... a dokladnie przypomnialo mi sie ze we srode nie moge miec lacznie wiecej gwiazdek niz w niedziele bo to grozi walkowerem. Pozostaje sie cieszyc jak pisał Gaarp - piekna mazurska pogoda. Wypełnionym do połowy stadionem i brakiem kontuzji.

Ja niestety "tylko" remis na wyjeździe z ciężkim przeciwnikiem :/
Mam 2 gości którzy bedą walczyc ze mną o 2 premiowane miejsca awansem - narazie jeszcze wyciągają lepsze stasty w meczach - hatstats i gwiazdki :/
Ale u mnie trening pełną parą więc awans musi być Smile

Aaaa no i mecz pechowo troszke zremisowałem bo wyrównujący gol padł w 85 minucie dla nich Sad

cobrat
COBRAT Olsztyn

Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 73

Skąd: Olsztyn Szczytno Sklep :)

PostWysłany: Pon 15:58, 13 Wrz 2010    Temat postu:

u mnie 4:1 wygrana na wyjeździe ... u przeciwnika było 10 zawodników cały mecz więc troszkę łatwiej było.. ale i tak wygrana mocno cieszy po kiepskim starcie w sezonie !!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hattrick szczytno Strona Główna -> Ligowe boje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)