PostWysłany: Śro 13:04, 11 Sty 2006    Temat postu: 2 runda 16 sezonu

heh... fartownie sie udalo... moj zespol wygral 4:2 i jest w III rundzie !

Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 221

Skąd: Piekło

PostWysłany: Śro 15:42, 11 Sty 2006    Temat postu:

Ale ujebałem ... I to będąc faworytem ! Mój rywal grał trochę jak Grecy w Portugali i mu się udało . No cóż ... gratulacje i szacunek .

malyrd
SU Team

Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 476

Pomógł: 30 razy

PostWysłany: Śro 16:22, 11 Sty 2006    Temat postu:

u mnie spacerek 0:4. mecz byl pod kontrola a w ostatnich 2 minutach padly dwie bramki. teraz wjebalem sie na spadkowicza z V ligi wiec pewnie odpadne w trzeciej rundzie. jeden z meczy musze "odpuscic" albo ligowy albo pucharowy i wstawic trenowanych kelnerow do pomocy Sad teraz mam niezla zagwozdke ktory se odpuscic :/ bo i tu i tu rywal nie lichy ale i tu i tu do ogrania Smile
ciezki orzech do zgryzienia....

JAZZ
FC

Posty: 363

Skąd: 3maja

PostWysłany: Śro 16:58, 11 Sty 2006    Temat postu:

przegralem z silniejszą druzyną 3-4 dostałem bramke w 89 minucie :/ piłka jest okropna do przerwy wygrywałem 3-1 ;(

Paweeł
Mazur

Posty: 191

Skąd: Unima

PostWysłany: Śro 18:02, 11 Sty 2006    Temat postu:

Mazur też zameldował się w III rundzie Smile Choc w meczu było więcej emocji niż przypuszczano. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-3 na naszą korzyśc!!! Teraz czeka nas spotkanie za naszym obiekcie z VI ligowcem. A więc wszystko się może zdazyc Smile

adis1p
Liverpool

Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 744

Skąd: s1p

PostWysłany: Śro 20:18, 11 Sty 2006    Temat postu:

0-6 ... gralem PICa i rezerwami...mialem male szanse na wygrana a nie chce tracic treningu Smile

k0nik
Gwardia

Posty: 352

Skąd: Żeromskiego

PostWysłany: Śro 23:14, 11 Sty 2006    Temat postu:

ja wygrałem spokojnie 5:1 i jestem zły że mi strzelili bramke :p natomiast drużyna brata też wygrała o dziwo z sporo silniejszym zespolem 2:0 gratulacje dla wygranych i przegranych też za walke Smile

Zieziór
Jurand

Posty: 419

PostWysłany: Pią 13:39, 13 Sty 2006    Temat postu:

Potwierdzam, pojechałem 2:0 gościa z 3 miejsca w 7 lidze. Biedak się kontrą na mój pressing władował i cóż... Smile
Jeżeli chodzi o kolejną rundę to przywitam się z czwartoligowcem Smile Czyli to będzie na tyle moich występów pucharowych Smile

malyrd
SU Team

Posty: 476

PostWysłany: Sob 20:20, 14 Sty 2006    Temat postu:

hmmm czy wam tez sie zmienil przeciwnik pucharowy ? mialem grac z druzyna Radomiak 4 ever a dzis zagladam a tu jakas FC Owca czy jakos tak...
dziwne

Wkleję to tu, bo posty się edytuje a nie pisze jeden pod drugim Smile - dop. Zieziór

"12.01.2006 Błędne losowanie Pucharu
Niestety podczas losowania trzeciej rundy Pucharu Polski wystąpił błąd, który zaburzył całe losowanie: klub ze szczytu rankingu nie otrzymał rywala, a inny klub nie miał nawet ustalonego meczu pucharowego. Ze względu na te usterki, przeprowadzimy "losowanie" pucharu ponownie. Proces przebiegnie w dwóch etapach: najpierw usuniemy błędne mecze pucharowe, a następnie stworzymy nowe. To zadanie powinno zostać wykonane w trakcie tego popołudnia."

PostWysłany: Nie 0:11, 15 Sty 2006    Temat postu:

Trzeba było odpaść w pierwszej rundzie i byście mieli kłopot z głowy Twisted Evil

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hattrick szczytno Strona Główna -> Pucharowe boje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)