Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 744

Skąd: s1p

PostWysłany: Pią 21:53, 23 Wrz 2005    Temat postu: LFC Hools Szczytno

Jak niektórzy z was zauważyli powstała ostatnio nowa drużyna ze Szczytna w Hattricku dokładnie 21.09.2005... Nosi nazwę LiverpoolSzczytno a gra na stadionie Anfield Road o pojemności 12 000 podzielone na 8000 miejsc stojących 3000 miejsc siedzących oraz trybuna kryta dla 1000 kibiców. Trenerem jest 46 letni Maciej Kubara a kapitanem Adam Garbuliński. Sponsorzy są obojętni co do mojego zespołu a jak narazie uzbierało się 115 fanów nowo założonego klubu. Pierwszy mecz gramy z drużyną Cracovia_Qrdwanow u siebie.

PS. wcześniej zespół nazywał się Armia czerwona i wygrała swój pierwszy mecz 1-0 z Ursus Team.

Ostatnio zmieniony przez adis1p dnia Nie 12:46, 03 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Kes
Voltic Utd

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 1059

Skąd: Lanca

PostWysłany: Sob 6:56, 24 Wrz 2005    Temat postu:

alez lipe w skladzie dostales... nikogo z tsi powyzej 1000.

zeby nie popelniac bledow typowych dla swiezo upieczonych prezesow sugeruje zebys poczytal:

1. reguly
2. poradniki
3. radzil sie innych graczy - np na tym forum

kazdy z nas popelnil na poczatku jakies bledy (ja popelnilem straszny), po ktorych czkawka trwala sezonami... masz szanse uniknac takich pomylek jesli zastosujesz sie do moich rad.

zycze Ci powodzenia i wytrwalosci, bo to nie jest gra na kilka tygodni.

Zieziór
Jurand

Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 419

Skąd: Żeromskiego

PostWysłany: Sob 16:20, 24 Wrz 2005    Temat postu:

Kes, czemu nie zapytałeś, czy nie chce z nami zagrać w Pucharze Szczytna? To jak, Adi? Smile

adis1p
Liverpool

Posty: 744

Skąd: s1p

PostWysłany: Sob 20:09, 24 Wrz 2005    Temat postu:

pewnie ze chce Smile

mam jedno pytanie czy mozna tu dodać ( w temacie o klubie) troche animacji coś takiego jak kariera w FM/CM opisywana na forum ( nie wiem czy można podawać linki stron, ale jak ktoś chce stronę to pisać na gg) ?

Zieziór
Jurand

Posty: 419

PostWysłany: Sob 22:20, 24 Wrz 2005    Temat postu:

Link możesz spokojnie sobie wkleić, obrazków, animacji, filmików, dźwięków itp. nie da się na forum zamieścić. Darmowa wersja phpBB, z której korzystamy na tym forum niestety nie obsługuje załączników...

PS: Na upartego mógłbyś zhotlinkować ale ani to rozwiązanie funkcjonalne ani etyczne więc odradzam Smile

adis1p
Liverpool

Posty: 744

Skąd: s1p

PostWysłany: Nie 8:18, 25 Wrz 2005    Temat postu:

dziś do dryżuny dołączył nowy trener Konstantin Corsten. Manager zasilił także przed pierwszym meczem środek pola wykupując 28letniego Lecha Warteckiego z SV-Wickrathberg. Oprócz środka pola zakupieni zostali dwaj (tylko) młodzi środkowi obrońcy: Statharas Tsaousidis z Red Filadelfeia oraz Kornelius Rechberg z The art of calc. Oboje młodych graczy ma po 18 lat.

Dziś pierwszy mecz z Cracovią_Qrdwanow o 10.30. Z rana nowo upieczonego managera złapał redaktor Extra Szczytno.
ESz: Witam
Adi: Witam
ESz: Jak wrażenia przed pierwszym meczem?
Adi: mam wielką nadzieję na wygraną oraz na to, że moi gracze pokażą trochę dobrego futbolu.
ESz: Wczoraj zakupił pan 3 zawodników. Jakie ma pan do nich plany?
Adi: Lech Wartecki zagra dziś w pierszej 11. Jeżeli chodzi o dwóch młodych obcokrajowców to są to bardzo obiecujący gracze. Mam nadzieję, że za pare lat będa stanowić o sile mojej defensywy.
ESz: Czemu zwolnił pan poprzedniego trenera?
Adi: to są osobiste sprawy klubu więc proszę nie wnikać Smile
ESz: No dobrze...więc dziękuję za krótką rozmowę i życze powodzenia w dzisiejszym meczu...Żegnam
Adi: do zobaczenia

adis1p
Liverpool

Posty: 744

Skąd: s1p

PostWysłany: Nie 11:16, 25 Wrz 2005    Temat postu:

o godzinie 10.30 rozpoczął się pierwszy mecz nowo poswstałej dryżyny LiverpoolSzczytno na stadionie Anfield Road. Gospodarze zaczeli mecz od zmasowanych ataków czego skutkiem był rzut karny już w 12 minucie. Niestety Krystian Pulit nie popisał się dobrym strzałem z 11 metrów, przez co golkiper gości z łatwością przechwycił strzał. Po 3 minutach sam na sam z 18 letnim Krzyśkiem Satołą stanął Rafał Trojan i tym razem także bramkarz okazał się lepszy. Zapowiada się mecz z popisem obu golkiperów. W 30 minucie bramkę na 1-0 strzela Jerzy Kuczer a 2 minuty później znakomicie z dystansu uderza Zdzisław Lewartowski co daje znów remis...1-1 2 bramki w 2 minuty. Wciąż wynik jest otwarty. W 38 minucie Ireneusz Rokitowski rozpędził się mijając przy tym 2 rywali i zakończył akcję strzałem... Kibice szaleją <lol> 2-1. Przypomnijmy, że na stadionie jest 2637 kibiców. I dwie bramki w szybkim odstępie czasowym, tyle, że jest już 3-1. Ambrozy Wala strzelił z ostrego kąta, lecz piłka zmieściłą się pomiędzy słupkiem a bramakrzem. Znów Rokitowski użył swojej nieprzeciętnej szybkości i po minięciu rywala wrzuca wprost na głowę Pulita a ten rewanżuje się bramkarzowi za karny. w 41 minucie jest 4-1. Koniec pierwszej połowy. Jak narazie 4-1 a posaidanie piłki 60-40 na korzyśc gospodarzy.

Piłakrze wychodzą na drugą połowę. Liverpool Szczytno rozpoczyna mecz. Paweł Jóźwiakowski trafia w słupek 2 minuty po rozpoczęciu gry. A mogło być 5-1 jak za pamiętnego meczu Anglii z Niemcami Very Happy . No i mamy już 5-1. W 60 minucie nowo nabyty Lech Wartecki przedarł się przez obronę jak przez masło i nie dał szans bramkarzowi gości. Trener LiverpoolSzczytno krzyczy by gracze nie spuszczali z tępa. No i to już pogrom przez duże P...6-1 Krystian Pulit w 69 minucie ośmieszył defensywę rywali i wpakował piłkę do siatki. Kibice skandują: Jeszcze jeden. No i mamy jeszcze jedną, tyle że dla gości. W 75 minucie Trojan zamienia sytuację sam na sam na bramkę. Szansę na swoją drugą bramkę miał Wartecki ale niestety trafił tylko w słupek. Pierwsza żółta kartka w tym meczu a ukarany nią został gracz gości Jagusz. Jeden z głównych psotaci meczy Irek Rokitowski zwijał się z bólu po brutalnym faulu, lecz dzięki pomocy fizjoterapeutów może kontynuować grę. Koniec meczu... 6-2 można to nazwać pogrom.

adis1p
Liverpool

Posty: 744

Skąd: s1p

PostWysłany: Nie 13:52, 25 Wrz 2005    Temat postu:

Oto co pisze jedna ze stron sportowych:

Na trybunach podczas meczu LiverpoolSzczytno - Cracovia_Qrdwanow zasiedli dwaj nowi piłkarze. Chodzi tu o Maximiliana Storcha oraz Johnsona Suareza. Pierwszy jest bardzo dobrze zapowiadającym się obrońcą a drugi pomocnikiem. Oboje mają po 18 lat. Od razu po meczu odbyli rozmowę z managerem chwaląc gre drużyny w której będą występować. Następnie zostali oficjalnie zaprezentowani kibicom w stroajch nowej drużyny wraz z przydzielonymi im numerami. Przypomnijmy, że team LiverpoolSzczytno zakupił 5 graczy z czego czterech ma 18 lat a jeden 28. Trzech jest obrońcami a dwóch pomocnikami. Widać, że polityka transferowa Adiego opierać się będzie na młodych zdolnych graczach, gdyż jak przypuszczają fachowcy buduje on przyszłościowy skład.

adis1p
Liverpool

Posty: 744

Skąd: s1p

PostWysłany: Wto 21:58, 27 Wrz 2005    Temat postu:

informacje klubowe:

Moja drużyna zakupiła nowego zawodnika. Chodzi tu o 26 letniego Niemieckiego napastnika Eugenio Staffico. Piłakrz jest bardzo szybki oraz dobrze wykańcza akcje. Wcześniej reprezentował barwy Borussia Fadheid. Kupiłem go za 8tys złotych. Nie zamierzam jak narazie przeprowadzać kolejnych zakupów.

Po ostatnim meczu do klubu kibica dołączyło 18 ludzi. Teraz LiverpoolSzczytno ma 133 fanów, którzy są zachwyceni po ostatnim meczu.

Już jutro gramy sparing z Voltićiem o 9.00. W meczu zagra całkiem inna 11 niż w lidze.

Już za tydzień rusza bardzo prestiżowy Razz Puchar Szczytna. Moja drużyna gra w grupie a z rywalami jak: