Posty: 244

Skąd: Niepodległości

PostWysłany: Śro 11:29, 07 Cze 2006    Temat postu:

Wujkowie - KS Piliczanka 5 - 2 (1 - 1)
W tej kolejce drużyna z Ogródka zanotowała kolejne zwycięstwo. Pierwsza połowa była okresem zdecydowanej przewagi gości, którzy w 24 minucie objęli prowadzenie po strzale Nikifora Bazyla. To, co się później dziać zaczęło zjeżyło włos na głowie nie tylko miejscowym kibicom, ale również cioci Marcie i licznym jej przyjaciółkom z Koła Ogrodniczek. Zawodnicy prowadzeni przez Dadamka nie wykorzystali najpierw prostopadłego podania otwierającego drogę do bramki bronionej przez Srebrakowskego (spalony), rzutu karnego (fatalne pudło José António Azinheiry) oraz prezentu, jaki sprawił gościom - zdawałoby się że stażem doświadczony - miejscowy pomocnik Wiesiek Sztabiński, który dał się okiwać Bazylowi. W między czasie inner zespołu gości zdążył załapać czerwoną kartkę za brutalny wślizg (którym zachaczył również o sędziego liniowego). W 43 minucie wyrównującego gola dla gospodarzy zdobył Kenneth Balke. Druga połowa to już popis umiejetności strzeleckich napastników gospodarzy. Najpierw przepięknym wolejem popisuje się Florian Szlachcic, później prostopadłe podanie wykorzystuje Krzychu Marcińczyk (cóż za precyzja!). Dwie minuty później bramkę kontaktową dla gości zdobywa Bazyl, ale niedługo cieszą się telewizorowie ze Śląska, bo po chwili Thomas Comer podwyższa na 4-2 a listę strzelców zamyka niezawodny Florek Szlachcic, który z dorobkiem 10 bramek umacnia się na pozycji lidera w wyścigu o tytuł króla strzelców. Asymatria na skrzydłach spełnia swe zadania, nie czuję strachu (może powinienem?) przed trzy-pięć-dwójkowcami Twisted Evil

murmell
Jezus Jest Panem

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 25

Skąd: Świetajno

PostWysłany: Czw 23:31, 08 Cze 2006    Temat postu: Fc Piastowskie Młodziki- Jezus jest Panem 2-7

drugie zwycięstwo z rzędu, wyjście ze strefy spadkowej. no i oby tak dalej. teraz jeszcze kilka łatwych meczy czeka...wiec nie jest tak źle.

o samym meczu nie ma się co rozpisywać, wynik troche mówi sam za siebie. pobiłem gościa atakiem...pomoc mam nadal do bani, ale może coś się uda naprawić, tylko debet aż w oczy szczypie...